Rozšírené hľadanie
Pondelok 3. Október 2022 |
meniny má Stela

PR články - Ako na to

3 tipy, ako sa zabaviť počas tuhej zimy

3 tipy, ako sa zabaviť počas tuhej zimy

Datum: 02.10.2022

Každé ročné obdobie má svoje čaro, ale zima dokáže byť niekedy poriadne ťažká z hľadiska toho, ako sa zabaviť. Jednou z možností sú športové aktivity, ktoré by ste nemali zanedbávať ani počas chladnejších mesiacov.

detský turistický nosič

Ako vybrať: detský turistický nosič

Datum: 12.09.2022

Farebná jesenná príroda priam vábi nadšených turistov, aby sa vybrali na túru. Príjemné počasie, kedy už nie je horúco, je ako stvorené na rodinné výlety.

Ako si vybrať záhradný domček?

Ako si vybrať záhradný domček?

Datum: 09.09.2022

Pokiaľ disponujete väčším priestorom na vašom pozemku, záhradný domček môže byť skvelým riešením, ako ho využiť.

Ako začať s online marketingom?

Ako začať s online marketingom?

Datum: 03.09.2022

Marketing je pre každú firmu v podstate povinnosť ak chce v tvrdej konkurencii preraziť. Často má dobrý marketing na rozhodnutie zákazníka vplyv podobný ako samotná kvalita ponúkaného tovaru, či služby.

Aby pneumatiky vydržali čo najdlhšie

Aby pneumatiky vydržali čo najdlhšie

Datum: 30.08.2022

Odhodlali ste sa na nákup drahších pneumatík a radi by ste ich zachovali v dobrom stave čo najdlhšie? Zoberte si k srdcu naše rady a jazdite pohodlne a bezpečne v zime aj v lete.

Ochráňte úrodu a domáce zvieratá pred divou zverou

Ochráňte úrodu a domáce zvieratá pred divou zverou

Datum: 25.08.2022

Niekoľkomesačná alebo dokonca niekoľkoročná snaha pestovania plodín a chovu dobytka môže prísť nazmar behom jedinej noci. Úrodu v záhrade a domáce zvieratá ohrozuje divo žijúca zver, ktorá si s radosťou pochutí na plodinách, hydine či dokonca na rybách v jazierku. 

Malé nehody v domácnosti

Malé nehody v domácnosti. Čím čistiť škvrny

Datum: 24.08.2022

Iste poznáte ten pocit beznádeje, keď sa vám doma vyleje káva na koberec alebo vaše dieťa ušpiní posteľnú bielizeň od čokolády. Tieto malé nehody sa stávajú v každej domácnosti, a preto nezúfajte. Dôležité je, aby ste škvrny vyčistili čo najskôr, pretože tekutiny či čokoláda, ktorá presiakne do vnútra tkaniny ide vyčistiť o niečo horšie.

Ako vybrať dobrú pec na pizzu

Ako vybrať dobrú pec na pizzu?

Datum: 27.07.2022

Cesto, paradajkový pretlak, syr a bazalka. 4 ingrediencie, ktoré stačia na jedno z najobľúbenejších jedál na celom svete. Tušíte správne, reč je o pizze.

Ako riadiť štvorkolku? Veľmi jednoducho

Ako riadiť štvorkolku? Veľmi jednoducho

Datum: 17.07.2022

Riadenie štvorkolky sa zdá na prvý pohľad veľmi jednoduché. Ja pravda, že ovládače na riadidlách sú umiestnené tak, aby sa dali obsluhovať intuitívne, ale problémom môže byť zvládanie zákrut a šmykov.

Sprievodca osobnými váham

Sprievodca osobnými váhami: Ktoré značky ponúkajú kvalitu za dobrú cenu?

Datum: 01.07.2022

Osobná váha je nenápadný spoločník domácnosti. Používame ho takmer každý deň, neustále ho máme na očiach, nechceme do neho investovať množstvo peňazí, no zároveň očakávame vysokú spoľahlivosť. 

Kvalitné krmivo

Dajte si záležať na výbere krmiva pre vášho psíka

Datum: 26.06.2022

Psík je právoplatným členom domácnosti. Dáva vám dvakrát toľko lásky, koľko dostáva, je oddaný, každý deň s ním je nové dobrodružstvo plné smiechu a radosti. Aby ste si mohli priateľstvo psíka užívať čo najdlhšie, musíte ho správne kŕmiť.

Ako sa zbaviť kuny pod strechou?

Ako sa zbaviť kuny pod strechou?

Datum: 30.01.2022

Kuny môžu pre mnohých z nás pôsobiť ako milé a nevinné zvieratá, ktoré sú úplne bezpečné. Avšak treba dodať, že výskyt kún môže spôsobiť nielen bezsenné noci kvôli obrovskému hluku, ale tiež môžu mať na svedomí mŕtve sliepky či ďalšie škody.

Ako sa zbaviť helikobaktera nastálo

Ako sa zbaviť helikobaktera nastálo

Datum: 19.11.2021

Infekcia tráviaceho traktu baktériou Helicobacter pylori patrí v súčasnosti medzi celosvetovo najrozšírenejšie infekcie. Hoci najzraniteľnejšou skupinou sú ľudia nad 50 rokov, v súčasnosti stúpa počet infikovaných detí a mladistvých. 

Slimák slizniak. Zastavte tohto ničiteľa vašej úrody!

Datum: 29.07.2021

Ako malé deti sme sa tešili z každého uloveného slimáka a spievala sme mu známe riekanky. Ako dospelí ľudia nepovažujeme slimákov za kamarátov, ale za nepríjemných škodcov. Najmä v prípade, že sa nám udomácnia v záhradke, o ktorú sa prácne staráme.

Zbaviť sa mravcov je náročné, ale nie nemožné

Datum: 27.05.2021

Prítomnosť mravcov v domácnostiach nie je výnimočným javom. Mravcom sa nevyhnú ľudia bývajúci v rodinných domoch i panelákoch.

Proti krtkom

Spustošená záhradka od krtka? Takto si s ním hravo poradíte

Datum: 07.04.2021

Nejeden záhradkár potvrdí, že mať krtka v záhrade nie je potešením ako v známom animovanom seriály. Tento nevítaný návštevník pôsobí ako milé a nevinné zvieratko. Nepekný je však pohľad na záhradku po jeho nočných nájazdoch.

Vyžeňte netopiera z povaly

Datum: 27.11.2020

Netopiere na povalách domov, v pivniciach alebo dokonca v izbách sú dosť častým javom. Pri svojom nočnom výjazde za potravou sa nechtiac pripletú do cesty človeku.

Takto sa zaručene zbavíte pásavky zemiakovej

Datum: 27.11.2020

Pásavka zemiaková je pre záhradkárov priam katastrofou. Behom pár dní vie zlikvidovať celú úrodu zemiakov, paradajok, baklažánu alebo papriky.

Roztoče sú neviditeľným útočníkom na vaše zdravie. Čo proti nim zaberá?

Datum: 27.11.2020

Vo vašich príbytkoch vás ohrozujú útočníci, ktorí sú pre ľudí neviditeľní. Títo útočníci s vami ležia každý večer v posteli a nenápadne hodujú na malých šupinkách ľudskej kože. Volajú sa roztoče.

Udomácnili sa u vás potkany? Ihneď sa ich zbavte!

Datum: 27.11.2020

Vyšľachtené potkany sa stali obľúbeným domácim maznáčikom. Oproti nim stoja potkany voľne žijúce v prírode, ktoré ohrozujú ľudí a prenášajú mnohé nebezpečné ochorenia.