Rozšírené hľadanie
Pondelok 3. Október 2022 |
meniny má Stela

PR články - Obchody, služby

Drobné ovocie do záhrady

Drobné ovocie do záhrady

Datum: 29.09.2022

Drobné ovocie v záhrade poteší nielen deti, ale i dospelých. Veď kto by nechcel pri pomyslení na drobné ovocie len otvoriť dvere do záhrady a odtrhnúť si, po čom jeho chuťové bunky aktuálne túžia.

 

Na jeseň nám čaj opäť viac chutí

Na jeseň nám čaj opäť viac chutí

Datum: 29.09.2022

Zatiaľ čo v lete sme si radi dali niečo studené, aj keď pravdou je, že aj vychladený čaj je výbornou letnou pochúťkou, teraz na jeseň doslova milujeme horúci čajík. 

Aby bol váš psík šťastný

Aby bol váš psík šťastný

Datum: 15.09.2022

Nikto, kto nežije so psíkom, nevie pochopiť, že chovatelia psov považujú toto zvieratko za člena rodiny. A každému členovi rodiny sa snažíte dopriať to najlepšie, snažíte sa, aby bol šťastný.

Inšpirácie na jesenné dekorácie - aké trendy prináša rok 2022?

Inšpirácie na jesenné dekorácie - aké trendy prináša rok 2022?

Datum: 13.09.2022

Opäť prišla jeseň – listy sa pomaly sfarbujú do žlta, počasie sa ochladzuje a slnko zapadá za obzor skôr, ako by sme si priali. Tieto skutočnosti nás skôr či neskôr prinútia tráviť viac času v teple nášho domova.

Tlač lepených brožúr

Tlač lepených brožúr: Dokonalá väzba pre vaše rozsiahlejšie projekty

Datum: 08.09.2022

Knihy, učebnice, katalógy výrobkov, ročenky: na to všetko sa skvele hodí lepená väzba. Pre rozsiahlejšie dokumenty sa vyložene ponúka tvorba brožúry s lepenou väzbou V2. 

Kedy objednať firemný kalendár

Kedy objednať firemný kalendár?

Datum: 04.09.2022

Niektoré veci budú nenahraditeľné aj v dobe počítačov, laptopov, palmtopov, mobilov a iných elektronických zariadení. Jedným z nenahraditeľných predmetov sú firemné kalendáre.

reklamné predmety pre šport a zábavu

O silný zážitok z podujatia sa môžu postarať aj vaše reklamné predmety pre šport a zábavu

Datum: 03.09.2022

Usporadúvať akékoľvek podujatie či sa aspoň podieľať na jeho prípravách je fuška, avšak výsledok vždy stojí za to. A o to ide – získať pozitívne ohlasy zo strany firemných partnerov a klientov. Radi by ste emócie návštevníkov podujatia ešte viac zosilnili? 

Konzolové regály

Konzolové regály: Aké prinášajú benefity a prečo sú tak obľúbené?

Datum: 28.08.2022

Máte spoločnosť a chceli by ste v nej uskladniť plošný a tyčový materiál, palety a iné prvky, ktoré predstavujú netypický tvar? 

Ako na dokonalý piknik?

Ako na dokonalý piknik?

Datum: 23.08.2022

Teplé letné večery sú ako stvorené na vonkajšie posedenie na deke, v sprievode chutného jedla a vôní prírody.

Krajčírska výbava, ktorú doma musíte mať

Krajčírska výbava, ktorú doma musíte mať

Datum: 23.08.2022

Mať doma základnú výbavu, napríklad na prišitie odpadnutého gombíka alebo zašitie dierky na nohaviciach, je nutnosť nielen pre krajčírky, ale aj na bežné použitie. Okrem toho, že nemusíte hneď hľadať najbližšiu krajčírku alebo kupovať nové oblečenie, budete mať zo seba aj dobrý pocit.

Není dôvod sa trápiť s trávnikom, správna kosačka uľahčí prácu lahko a priamo!

Není dôvod sa trápiť s trávnikom, správna kosačka uľahčí prácu lahko a priamo!

Datum: 21.08.2022

Kúpa novej kosačky rozhodne nie je každoročnou záležitosťou. Preto by ste si mali jej kúpu poriadne premyslieť a pred uskutočnením nákupu si položiť niekoľko základných otázok. Záleží nám na tom, aby ste boli s výberom spokojní a preto sa vám tento proces pokúsime čo najviac uľahčiť.

Oficiálne preklady

Oficiálne preklady môžete mať hotové naozaj rýchlo

Datum: 15.08.2022

V dnešnom svete sa často stretávame priam s nesplniteľnými deadlinami, resp. časovými rámcami, keď je aj o hodinu neskoro. 

Dokonalá kancelária na prenájom

Dokonalá kancelária na prenájom? 6 trikov ako si vylepšiť kanceláriu.

Datum: 09.08.2022

Nájsť ideálnu kanceláriu nie je vôbec jednoduché. Poradíme vám ako si vylepšiť kancelárie na prenájom, aby boli presne podľa vašich predstáv.

Poháre v gastronomickom zariadení

Poháre v gastronomickom zariadení

Datum: 05.08.2022

Každý druh alkoholu by sa mal podávať v inom pohári. Preto každá reštaurácia, vináreň, krčma, nočný klub a ďalšie priestory, ktoré ponúkajú ľahšie aj ťažšie alkoholické nápoje, musia mať sadu rôznych pohárov.

S letným upratovaním myslite aj na vašich blízkych

S letným upratovaním myslite aj na vašich blízkych

Datum: 29.07.2022

Leto je ideálnym obdobím, kedy máme kopec času spraviť komplexné upratovanie celej našej domácnosti. Aspoň párkrát do roka je potrebné spraviť veľkú revíziu, zbaviť sa nepotrebného a upratať každý kút.

Nákupné centrá a ich moderné výhody

Nákupné centrá a ich moderné výhody

Datum: 28.07.2022

Nakupovaniu sa nevyhneme či už žijeme sami, bez detí, alebo sme viacpočetná rodina. Rozdiely bádať len v našom prístupe. 

domáce náradie

Nie ste inštalatér? Toto vám doma nesmie chýbať

Datum: 22.07.2022

Domácnosť si vyžaduje nielen nové investície do vybavenia, ale často je potrebné vykonať drobné opravy alebo údržbové práce, pri ktorých by vám nemalo chýbať základné náradie. Aj keď nie ste inštalatér, základné domáce náradie a vybavenie domácej dielničky nesmie chýbať v žiadnej domácnosti…

Perá značky Parker

Perá značky Parker urobia z písania akt dokonalosti

Datum: 14.07.2022

Písanie ide ruka v ruke s čítaním a získavaním vedomostí ako v škole, tak neskôr v ďalšom profesijnom živote. A tak si robíme poznámky na poradách, značíme si do kalendárov dôležité termíny alebo si len počas chvíľky voľna lúštime krížovku.

3 tipy, ako využiť spisové dosky

3 tipy, ako využiť spisové dosky

Datum: 01.07.2022

Posledná vec, po ktorej túžite pri práci v kancelárii, je prehrabávanie sa stovkami či tisíckami dokumentov, tlačív, zmlúv a iných dôležitých papierov. 

Ako zabaliť zásielku, aby dorazila v poriadku?

Ako zabaliť zásielku, aby dorazila v poriadku?

Datum: 01.07.2022

Naučili sme sa objednávať cez internet takmer čokoľvek – od módy, cez nábytok, drogériu alebo rastliny. Máme teda bohaté skúsenosti s doručovaním zásielok a vieme posúdiť, ktorá firma si na balení tovaru dala záležať a ktorá nie. Ak sa však v úlohe odosielateľa ocitnete vy, zrazu ostávate v pomykove.