Rozšírené hľadanie
Sobota 25. Jún 2022 |
meniny má Tadeáš

PR články - Obchody, služby

Uvažujete nad kúpou vianočného stromčeka

Uvažujete nad kúpou vianočného stromčeka? Toto sú naše tipy

Datum: 19.06.2022

Predtým, ako sa pustíte do kúpy vianočného stromčeka, mali by ste si premyslieť najmä to, či chcete živý alebo umelý stromček. 

Ako sa stať kapitánom lode v 5 krokoch

Ako sa stať kapitánom lode v 5 krokoch

Datum: 19.06.2022

Posledné roky mnohí našinci strávili dovolenku na jachtách a zistili, že iný typ dovolenky už zažiť nechcú. Plavba na jachte má veľa výhod – ušetríte peniaze, máte absolútne súkromie, sami si určujete miesto pobytu či natrafíte na malebné pláže, ktoré sú z pevniny nedostupné.

Lovecké a poľovnícke nože - na čo sa zamerať pri výbere?

Lovecké a poľovnícke nože - na čo sa zamerať pri výbere?

Datum: 16.06.2022

Žiaden poľovník, hubár či milovník prírody, ktorý trávi voľný čas na dobrodružstvách v lesoch by nemal vyraziť z domu bez kvalitného loveckého a poľovníckeho noža. Predstavujeme vám niekoľko tipov, ako nájsť ten správny. 

Moderný bager  v roku 2022: úsporný, efektívny a bezpečný

Moderný bager  v roku 2022: úsporný, efektívny a bezpečný

Datum: 05.06.2022

Tak ako ostatné odvetvia, ani stavebné stroje vrátane bagrov sa nevyhýbajú technologickým inováciám. Moderné technológie dokážu znížiť náklady na ich prevádzku, zvýšiť bezpečnosť na stavenisku, a tiež zlepšiť komfort ich ovládania. Prečítajte si, bez akých vlastností sa žiadny moderný bager nezaobíde.

Aby vám elektrocentrála dlho slúžila

Aby vám elektrocentrála dlho slúžila: 4 rady ako ju používať

Datum: 03.06.2022

Elektrocentrá­la pôsobí navonok ako primitívne zariadenie. Ak však pri jej používaní nedodržíte niekoľko bezpečnostných zásad, môžete prísť o drahú elektroniku či utrpieť vážny úraz. Prečítajte si naše rady, ako elektrocentrálu používať tak, aby vám nepriniesla starosti, iba úžitok. 

Beriete ohľad na prírodu

Beriete ohľad na prírodu? Ide to i pri čistení zubov

Datum: 03.06.2022

Zo všetkých strán počujete, že sa musíme starať o prírodu, myslieť ekologicky a správať sa udržateľnejšie. Predtým niečo také práve v ústnej hygiene nehralo veľmi veľkú úlohu, ale všetko sa mení. 

Čo je možné zlepšiť, aby sa u vás klient cítil dobre?

Čo je možné zlepšiť, aby sa u vás klient cítil dobre?

Datum: 30.05.2022

Recepcia je jedno z prvých miest, s ktorým sa klient stretáva. Aj preto by tu malo byť všetko v úplnom poriadku. Na aké prvky sa zamerať, aby to u vás vyzeralo reprezentatívne?

Vyberáte si bazénový vysávač

Vyberáte si bazénový vysávač? Na týchto faktoroch záleží

Datum: 23.05.2022

Ak vlastníte bazén, to najlepšie, čo pre jeho čistotu môžete urobiť, je zaobstarať si bazénový vysávač. Chceli by ste si nejaký vybrať a hľadáte ten najlepší?

Rozvoňajte svoju domácnosť vďaka bytovej vôni!

Rozvoňajte svoju domácnosť vďaka bytovej vôni!

Datum: 20.05.2022

Možno by ste neverili, no hovorí sa, že každá domácnosť má svoju špecifickú vôňu. To však neznamená, že to nemôžete zmeniť. 

Bez akých nástrojov sa nezaobíde vaša cukráreň?

Bez akých nástrojov sa nezaobíde vaša cukráreň?

Datum: 08.05.2022

Uvažujete si otvoriť vašu vysnívanú cukráreň alebo modernizujete vašu súčasnú prevádzku? Ak je tomu tak, čítajte ďalej a dozviete sa, aké zariadenie by vo vašom podniku určite nemalo chýbať. 

lacné ubytovanie v Stupave

Objednajte si lacné ubytovanie v Stupave kúsok od Bratislavy

Datum: 05.05.2022

Hľadáte lacné ubytovanie v Bratislave, ale ceny sú tu prehnané? Pozrite sa po okolí. Výborné ubytovanie nájdete napríklad v Stupave.

Využitie oceľových lán v priemysle

Využitie oceľových lán v priemysle

Datum: 02.05.2022

Oceľové lano je využívané už od nepamäti. K jeho masívnemu preferovaniu a potrebe však došlo až v 18. storočí, kedy sa evidoval veľký rozmach priemyslu, najmä banského priemyslu.

Aké hnojivá by ste mali zvážiť pri pestovaní ovocných stromov a kríkov

Aké hnojivá by ste mali zvážiť pri pestovaní ovocných stromov a kríkov?

Datum: 20.04.2022

Ovocné stromy a kríky sú veľmi citlivé na správne hnojenie. Na rast a produkciu kvalitných šťavnatých plodov potrebujú mnohé živiny, ktoré sa v pôde častokrát nevyskytujú v dostatočnom množstve. Ktoré konkrétne hnojivá sa oplatí používať?

Aké typy dodávok si môžete prenajať na Slovensku?

Aké typy dodávok si môžete prenajať na Slovensku?

Datum: 16.04.2022

Prenájom dodávok sa stáva na Slovensku čoraz obľúbenejším. Viaceré veľké spoločnosti už stavili na túto možnosť. Existuje na to viacero dôvodov, napríklad zbavenie sa administratívnej záťaže či zníženie investičných nákladov firiem. Ďalej sa pozrime na hlavné typy dodávok, ktoré máte možnosť si prenajať.

Zoznámte sa s faktormi, ktoré ovplyvňujú chuť kávy.

Zoznámte sa s faktormi, ktoré ovplyvňujú chuť kávy.

Datum: 06.04.2022

Či už používate plnoautomatický kávovar alebo pákové kávovary, chuť kávy je vždy iná. Toto sú faktory, ktoré ju ovplyvňujú.

Požičovňa stavebných strojov s pobočkami po celom Slovensku

Požičovňa stavebných strojov s pobočkami po celom Slovensku

Datum: 04.04.2022

Na Slovensku nájdete viacero požičovní strojov, väčšina z nich je však lokalizovaná na konkrétne mestá. Výnimkou je požičovňa stavebných strojov Zeppelin SK, ktorá má až 6 pobočiek rovnomerne rozložených v rámci celého Slovenska. Prečítajte si, aké stroje a služby v nich nájdete.

Špičková špedičná spoločnosť

Aký je rozdiel medzi špedičnou a logistickou firmou?

Datum: 31.03.2022

V procese zasielateľstva sa využíva niekoľko pojmov, ktoré majú medzi sebou súvis, avšak ich význam je rozdielny. Ak potrebujete realizovať prepravu svojho tovaru za pomoci spolupráce s profesionálom, s veľkou pravdepodobnosťou sa stretnete s termínmi ako je logistická, alebo špedičná spoločnosť.

Prichádza jar

Prichádza jar: S novým ročným obdobím skúste obmeniť aj jedálny lístok

Datum: 31.03.2022

Ideálny jedálny lístok ponúka vyváženú kombináciu nových, jedinečných jedál, ale aj tradičných obľúbených pokrmov. S nadchádzajúcim jarným obdobím môžete do ponuky zahrnúť niekoľko sviežich variácií, spestrených o zdravé zelené suroviny.

Ako vybrať správne pracovné rukavice

Ako vybrať správne pracovné rukavice? Máme pre vás užitočné tipy!

Datum: 30.03.2022

Pracovné rukavice sú dôležitým ochranným pracovným prostriedkom, zabezpečujú bezpečnosť rúk pred zraneniami pri nehodách na pracovisku.

Najlepšie bicie súpravy pre deti

Najlepšie bicie súpravy pre deti

Datum: 29.03.2022

Kúpa bicie súpravy pre vášho začínajúceho bubeníka nemusí byť vždy ľahká voľba. Ak je váš malý bubeník mladší ako jedenásť alebo dvanásť rokov, môže mať problém dosiahnuť a zahrať všetko na bicej súprave pre dospelých.